Virtual Pool 4 Indir (v4.1.4.1)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Virtual Pool 4 Free Download PC oyunu. Sanal Havuz 4, 11 Mayıs 2015’te piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

8 top, 9 top, bilardo, bilardo, bar bilardo, toplam 27 oyun oynayın! İki kariyer oyun modu, hüner atışları, video eğitimleri, çevrimiçi çok oyunculu. Virtual Pool 4, şimdiye kadarki en kapsamlı işaret sporu oyunudur! Pro Tour kariyerinde bir sezon için yarışın. Gerçek profesyonellere ve en iyi amatörlere karşı sanal bir rakip olarak oynayın. Yerel turla başlayın ve bölgesel, ulusal ve son olarak dünya turu boyunca ilerleyin. Tur skor tablolarına ve oyuncu istatistiklerine bakın. Her Tur oyununda tüm Tur Başarılarını kazanmaya çalışın. Her sezon, Tek Eleme, Çift Eleme ve Özel Davet dahil olmak üzere farklı formatlarda birkaç turnuva içerir. Tur oyunları 9-Ball, 8-Ball, Snooker, Black Ball, 10-Ball, 8-Ball Pub World Rules ve Straight Pool’u içerir. Kolay, Normal, Zor, Ekstra Zor ve İyi Şanslar seviyelerini oynayın.

Sanal havuz 4 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Virtual Pool 4 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sanal Havuz 4’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Virtual Pool 4 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sanal havuz 4 Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Virtual Pool 4 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Pentium 1.6 GHz
 • Depolama: 1 GB RAM
 • Grafik: Intel veya AMD HD Graphics veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2500 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Sound Blaster ile uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin