Virtua Fighter 2 Indir


Virtua Fighter 2 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Virtua Fighter 2, 26 Ekim 2010'da piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Dünya Dövüş Turnuvası'nda en zorlu ve en hızlı sekiz dövüşçünün karşı karşıya gelmesinden bu yana bir yıl geçti. Şimdi ikinci Dünya Dövüş Turnuvası için çağrı geldi. Bu sefer kim galip gelecek?

Virtua Fighter 2 nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Virtua Fighter 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Virtua Fighter 2'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Virtua Fighter 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sanal Savaşçı 2 Ücretsiz İndir

Virtua Fighter 2'yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows® XP veya üstü
  • Grafik: 32MB veya daha fazla grafik kartı
  • DirectX®: DirectX® 9.0 veya üstü
  • Hard disk: 50MB boş disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin