Village Feud Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Village Feud Free Download PC oyunu. Village Feud 21 Haziran 2019’da yayınlandı.

Oyun hakkında

Adadaki 2 köy pek iyi anlaşamıyor. Bu şehirlerden birinin belediye başkanısınız, şehrinizi genişletin, altın kazanın, asker satın alın ve diğer köye saldırın. Diğer belediye başkanını yenin ve adayı talep edin, arkadaşlarınıza karşı oynayın veya tek oyuncuyu deneyin. Village Feud, arkadaşlarınızla oynamak için mükemmeldir. Çevrimiçi olarak 1v1, 2v2 veya 3v3 oyun başlatmak için kendi lobinizi oluşturun. Oynayacak arkadaşın yoksa, bir lobi bul ve yabancılarla savaş. Oyuna sadece basit bir belediye binası ile başlıyorsunuz, ancak burada köyünüzün her yönünü inşa edebilirsiniz. Güçlü bir ordu mu istiyorsun? Bir cephanelik inşa et. Daha iyi bir ekonomi mi? Daha fazla ev inşa et. Şehrinizi istediğiniz gibi yükseltin ve köyünüzün büyümesini izleyin. Oyunda, düşman köyünüze saldırmak için her biri kendi güçlü ve zayıf yönlerine sahip çok çeşitli birlikler toplayabilirsiniz. Köyünüz ne kadar iyi olursa, toplayabileceğiniz birimler o kadar güçlü olur. Savaşları köyünüzün güvenliğinden izleyin veya birliklerinizi ön saflarda zafere taşıyın. İnternet bağlantınız yoksa veya sadece becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, tek oyuncuyu deneyebilirsiniz. Tek oyuncu bir takım zorluklar yaşıyor, bu da hem acemi hem de deneyimli oyuncular için bir meydan okuma haline geliyor.

Village Feud nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Village Feud indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Köy Feud’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Village Feud klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Köy Feud Ücretsiz indir

Doğrudan bir bağlantı ile Village Feud’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3-2330M
 • Hatırlatma: 1 GB RAM
 • Grafik: Intel HD grafikler
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 170 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Tam oyun deneyimi için internet bağlantısı önerilir, ancak gerekli değildir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin