Vietcong 2 Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Vietcong 2 Free Download PC oyunu. Vietcong 2, 24 Ekim 2005’te piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Vietcong 2, Vietcong franchise’ının Vietnam Savaşı sırasında 1968 Tet Offensive arka planında bir milyonun üzerinde satılan bir sonraki taksittir. Tanınmış yazarların saldırı sırasında Hue’da konuşlanmış özel kuvvetler ve piyadelerin ilk elden anlatımlarından derlenen cesur bir hikayeyle uyandırıldı. Bu tarihsel raporlara dayanarak, oyuncu, ateşkes sırasında geleneksel Yeni Yıl (Tet) kutlamalarını haber yapan bir savaş muhabirine eşlik etme görevi olan ABD’li bir kaptan rolünü üstlenecek. ABD topraklarındaki neşeli Yeni Yıl kutlamalarından 14 farklı konumdaki kanlı çatışmalara, İmparatorluk Sarayı ve Hue şehrini geri almak için son hamleye kadar kötü şöhretli Tet Offensive’in ilerleyişini takip edin.

Vietcong 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Vietcong 2 indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Vietcong.2.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Vietcong 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Vietcong 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Vietcong 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP +
 • İşlemci: Pentium 4 veya Athlon XP
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik kartı: 128 MB Shader 2.0 uyumlu grafik kartı
 • Depo: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Evet

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin