Victor Vran ARPG Indir (v2.07 & ALL DLC’s)

Victor Vran ARPG Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Victor Vran ARPG 24 Temmuz 2015’te yayınlandı.

Oyun hakkında

Victor Vran, çok çeşitli silahlar, eşyalar, kıyafetler, iblis güçleri ve kader kartları içeren izometrik bir aksiyon RPG’sidir. Size her taraftan saldıran bir düzine düşmanla yoğun bir mücadele yaşayın ve onları alt etmek için güçlü becerileri açığa çıkarın! Victor Vran, oyunu nasıl oynamak istediğinize karar vermenizi sağlar. Çok çeşitli güçlü silahlar, çığır açan kıyafetler, şeytani iblis güçleri ve kader kartları sayesinde kendi kişisel Victor versiyonunu yaratın. Özel hareketler kullanın, beceri ve silahları birleştirip korkunç canavar sürülerini ve zeki patron canavarları yok edin. İblisleri öldürmek yalnız başına bir çaba olmak zorunda değil – çevrimiçi arkadaşlarınızla takım kurun ve tam bir işbirliği deneyiminde karanlık dünyanın tarihini birlikte keşfedin. Yerel işbirlikleri de mümkündür.

 • Dinamik aksiyon – düşmanların üzerine atlayın, saldırılardan kaçının ve canavar sürüleriyle yüzleşin.
 • Kapsamlı karakter geliştirme – nihai canavar öldürme yapınızı oluşturmak için silahlarınızı, öğelerinizi, kıyafetlerinizi, kader kartlarınızı ve iblis güçlerinizi seçin
 • Korkunç bir canavarı yenmek için arkadaşlarınızı davet edin veya dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte savaşın. Kimin daha güçlü olduğunu öğrenmek ister misin? PvP arenasını deneyin.
 • El yapımı olanlara ek olarak rastgele oluşturulmuş ürünler. Dönüşümü kullanarak her bir öğeyi mükemmel hale getirin.
 • Canavar davranışında büyük çeşitlilik
 • Lanetli altıgen öğelerle zorluk seviyenizi ayarlayın
 • Xbox denetleyici desteği

Victor Vran ARPG Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Victor Vran ARPG indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Victor Vran ARPG’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Victor Vran ARPG klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Victor Vran ARPG Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Victor Vran ARPG Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8
 • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce 8800 veya üstü, AMD Radeon HD 4000 veya üstü, Intel HD 4000 veya üstü (min. 512 MB VRAM)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin