Valor Indir (v1.5.2a)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Valor Free Download PC Game. Valor, 3 Kasım 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Bu Hack and Slash Arena ARPG’sinde çeşitli savaşlarda ve oyun modlarında hayatta kalın. Her biri kendi güçlü, zayıf yönleri, silahları ve yetenekleri olan birçok benzersiz karakterden herhangi biri (veya tümü!) olarak oynayın. Şimdiye kadarki en güçlü gladyatör takımını oluşturmak için karakterlerinizi yükseltin, kişiselleştirin ve geliştirin, çeşitli zorlukların ve patron dövüşlerinin üstesinden gelin! Valor, her biri kendi zorluklarına sahip farklı arenalar sunar. Sahne değişikliği sadece bu değil, aynı zamanda yeni düşmanları ve çevreye özgü engelleri ve stratejileri de beraberinde getiriyor. Her ortam, oyun mekaniği konusundaki değerinizi ve anlayışınızı kanıtlamanız gereken destansı bir patron dövüşüyle ​​(klasik!) sona erer. Her meydan okuma, onu tamamlamak için en iyi stratejiyi, karakterleri ve silahları belirlemenizi gerektirir. Valor’da tüm dış görünümler başarılarla kazanılır. Ek olarak, oyundaki özelleştirme seçeneklerini daha da genişleterek parçacık efektlerinizi özelleştirebilirsiniz. Tarzda dövüşmek, başarılarınızı gerçekten yansıtır! Gladyatörleriniz seviye atladıkça, yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak için yükseltme ağaçlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir gladyatörünüz tarafından donatılabilen özel efektlere sahip farklı rünlerin kilidini açacaksınız. Tüm farklı rün kombinasyonlarıyla inovasyon ustası mısınız?

 • Her biri benzersiz bir yetenek ağacına sahip 5 farklı oynanabilir gladyatör
 • Gladyatör başına her biri kendi oyun stiline sahip 4 benzersiz silah.
 • Kelimenin tam anlamıyla sonsuz olanaklarla yapınızı rün sistemiyle özelleştirin!
 • Ortamlarınız, silahlarınız, ekleriniz için 50’den fazla yükseltme, …

Valor nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Valor’un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Valor’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Valor klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cesaret Ücretsiz İndirme

Valor Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2 GHz işlemci
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Geliştirme sırasında sistem gereksinimleri değişebilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin