VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action Indir (v1.3)

VA-11 Hall A: Cyberpunk Bartender Action Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. VA-11 Hall A: Cyberpunk Barmen Eylemi 21 Haziran 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

VA-11 SALON-A: Cyberpunk Barmen Eylemi, distopiden sonra waifus, teknoloji ve yaşam hakkında bir içkidir. Bu dünyada ilk önce şirketler yönetiyor, tüm insan hayatı onları bastırmak için tasarlanmış nanomakinelerle enfekte oluyor ve korkunç Beyaz Şövalyeler herkesin yasalara uymasını sağlıyor. Ama konu bu insanlarla ilgili değil. VA-11 HALL-A’da sevgi dolu lakaplı “Valhalla” ile barmensiniz. Şehir merkezindeki küçük bir bar olmasına rağmen, distopinin bu tarafındaki en büyüleyici insanları kendine çekiyor. Müşterilerinizi kaygan tutun ve en ilginç hikayelere gireceksiniz. Diyalog seçeneği olmamasına rağmen, VA-11 HALL-A sürükleyici derecede kişisel bir hikaye anlatma deneyimi yaratır. Pek çok oyun teorisyeninin iddia ettiği gibi, tarih her zaman mekaniğin destekçisi olarak hareket etmelidir, o zaman VA-11 HALL-A kuralın istisnasıdır. Pek çok anlatı oyununun yaptığı gibi asla sadece “oyun” ve “hikaye” arasında geçiş yapma tuzağına düşmeyin. Aksine, yaptığınız her şey önünüzde olup bitenle alakalı hissediyor.

Özellikler:

 • Glitch City’nin cyberpunk distopyasındaki günlük yaşam hakkında bilgi edinin.
 • Seçimlerinizin geleneksel seçimlere değil, yaptığınız içkilere dayandığı dallı bir hikaye.
 • PC-98 için eski Japon macera oyunlarından ilham alan görseller, başka bir dünya deneyimi için modern bir dokunuşla.
 • Müşterilerinizi ve zevklerini tanıyın ve hayatlarını değiştirecek içeceği hazırlayın.

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Barmen Eylemini İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. VA-11 Hall-A: Cyberpunk Barmen Eylemi indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “VA.11.Hall.A.Cyberpunk.Bartender.Action.v1’e Ekle. 3. Zip Çıkarın” (Yapılacaklar ) Bunu yapmak için alabileceğiniz 7-Zip’e sahip olmanız gerekir. Buraya).
 4. VA-11 Hall-A: Cyberpunk Barmen Eylemi klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

VA-11 Hall A: Cyberpunk Bartender Action ücretsiz indirme

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Barmen Eylemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: 1,6 GHz
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: 256 MB
 • Kamp: 250 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.