V696 Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş V696 Free Download PC oyunu. V696, 11 Ocak 2022’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

V696, birinci şahıs bir korku gerilim oyunudur. Oyundaki karakterler yardımıyla kişiye rehberlik eder ve hikayeyi anlaması için ipuçları verir. Bu ipuçları ile oyuncu, oyunda bulunacak nesnelerin nerede olduğu hakkında fikir sahibi olur. Bulmacayı çözmek için işaretleri takip etmeli, metinleri dikkatlice okumalı ve hayal gücünüzü serbest bırakmalısınız. Köyden ayrıldıktan 25 yıl sonra köyüne dönen ve onlardan bir daha haber alınamayan Şeytan ailesinin hikayesini anlatıyor. Birkaç ev ile klasik bir köy ortamına sahiptir. Aileden geçtiğine inanılan olayların kurgulandığı yer burasıdır. Uyarı: Geçmişe bakmak istemediğiniz bir cin, metafizik ve manevi geçmişiniz varsa bu oyunu oynamamanızı tavsiye ederiz.
8D sesleri ve gerçek deneyimleri kullanır.

V696’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. V696 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “V696’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. V696 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

V696 Ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz V696 indirmesini başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci: Intel Core ™ i3 veya AMD Ryzen ™ 3
 • Hatırlatma: 4096 MB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 400 serisi veya AMD Radeon 530
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 3200 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Çalıştırmak için Direct X 11 Özellik Düzeyi 11, Shader Model 5 gerektirir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?