UNDEMON Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş UNDEMON Free Download PC oyunu. UNDEMON, 19 Kasım 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Karanlık bir gün… Eski püskü bir mezara güçlü bir şimşek çarptı. Bilinmeyen bir nedenden dolayı mezarda bir kadın şeklinde bir hayalet belirir, ancak bakire hayalet hiçbir şey hatırlamadan acı çeker. Birisi yakındaki bir evde bakire bir hayalet bulmuş. Oyun, bakire hayalet fark edip eve girdiğinde başlar. Ana karakter neden hayalet oldu? Hadi kimin yaptığını bulmak için gizemli bir yolculuğa çıkalım!

UDEMON’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. UNDEMON indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “UNDEMON’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. UNDEMON klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

UNDEMON Ücretsiz indir

Doğrudan bir bağlantı ile UNDEMON Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo U7600
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon HD 6250, NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Yüksek tanımlı ses

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin