Umineko When They Cry – Question Arcs Indir

Umineko Ağladığında – Anketler Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Umineko When They Cry – Question Arcs, 8 Temmuz 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Ağladıklarında Umineko dünyasına hoş geldiniz (Martılar ağladığında). 4 Ekim 1986’da Rokkenjima’ya hoş geldiniz. Ushiromiya ailesi tarafından her yıl düzenlenen aile konferansına bir göz atma fırsatınız oldu. Büyük bir servet biriktirmiş olan ailenin yaşlı reisinde kalan hayat çok azdır. Çocukları için, bu aile konferansındaki ana tartışma, mirasın dağılımıdır. Herkes bütün parayı ister, kimse pes etmez ve kimse inanmaz. Yaşlı kafanın büyük mirasına kim sahip olacak? Yaşlı kafanın saklaması gereken 10 ton altın nerede? Bu altının yerini göstermesi beklenen kitabenin sinir bozucu bilmecesi çözülebilir mi? Bu sırada cadı olduğunu iddia eden birinden şüpheli bir mektup gönderilir. Bu adada sadece 18 kişi olması gereken 19. kişinin varlığı havada asılı kalmaya başlar. Acımasız cinayetler tekerrür ediyor ve çözülemeyen bulmacalar olay yerinde kalıyor. Kaç kişi ölecek? Kaç kişi yaşayacak Yoksa hepsi ölecek mi? Fail 18 kişiden biri mi değil mi? Fail “insan” mı yoksa “cadı” mı? Lütfen bu uzak adanın, batı malikanesinin, eski güzel günlerin gizemli cihazının tadını sonuna kadar çıkarın.

Ağlarken Umineko’yu İndirin ve Yükleyin – Anketler

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Umineko When They Cry – Question Arcs indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Umineko.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. Umineko When They Cry – Question Arcs klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Umineko ağladığında – anketleri ücretsiz indir

Ağladıklarında Umineko’yu başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın – Anketler Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP ve üzeri
  • İşlemci: Pentium III 800 MHz
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Grafik: 1280 x 960
  • Depo: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.