Umbra Indir (v1.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Umbra Ücretsiz İndir PC Oyunu. Umbra 20 Aralık 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Umutsuzluk, akla gelebilecek en kötü dehşetlerin gizlendiği bir uçurum olan Umbra'da karşılaşmanız gereken korkunç durumlarla karşılaştığınızda karşılaşacağınız duygudur. Onlarla yüzleşmeye cesaretin var mı? Çıkış yolu ararken karşınıza bir engel çıkacaktır… Kana susamış Amon Morgan, bu cehennemden çıkış umutlarını yok etmek için elinden geleni yapacaktır. Siz Jesse Miller'sınız, göreviniz karanlık hikayeleri keşfederken ve bulunduğunuz yerde göründüğünden daha fazlası olduğunu fark ederken umudunuzu kaybetmemek ve devam etmek DEĞİLDİR… Özellikler:

 • Birinci şahıs hayatta kalma korkusu serbest dolaşım deneyimi
 • Kafanıza takılan ses hatlarıyla karmaşık yapay zeka!
 • Her biri bir sonrakinden daha zorlu olan birden fazla hedef.
 • AAA kalitesinde senaryolarla güzel grafikler.
 • Sahneyi mükemmel bir şekilde yakalayan karanlık film müziği.

Umbra nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Umbra'nın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Umbra'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; Burada).
 4. Umbra klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz Umbra İndirme

Doğrudan bağlantı ile Umbra Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10/11, 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Grafik: GTX 650Ti

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin