Ultimate Marvel Vs. Capcom 3 Indir

Ultimate Marvel Vs. Capcom 3 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Ultimate Marvel Vs.Capcom 3, 6 Mart 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Marvel ve Capcom, Ultimate Marvel vs. Capcom 3’te şimdiye kadarki en yoğun 3v3 günlük savaşları sunmak için bir araya geliyor. Bu sürüm, önceki tüm DLC’ler ve Marvel vs. Capcom: Official Complete Works dahil olmak üzere tamamen yüklenmiştir. En ikonik Marvel ve Capcom karakterlerinden bazılarını seçin ve ekibinizi Heroes and Heralds modunda özelleştirin. Becerilerinizi geliştirdikten sonra, evrendeki en güçlü kim olduğunu bulmak için dünyanın her yerinden oyunculara karşı çevrimiçi olarak rekabet edebilirsiniz.

Ultimate Marvel Vs. Capcom 3’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir seferlik Ultimate Marvel Vs. Capcom 3 indirme işlemi tamamlandı. Zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ultimate.Marvel.vs.Capcom.3.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Ultimate Marvel Vs. Capcom 3 klasöründe, exe uygulamasını çift tıklayın ve çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Ultimate Marvel Vs. Capcom 3 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Ultimate Marvel Vs. Capcom 3’ü ücretsiz indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7 SP1 / 8 / 8.1 (64-BIT gereklidir)
 • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2,4 GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX260 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Kamp: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectSound uyumlu (DirectX 9.0c veya üstünü desteklemelidir)
 • Ek Yorumlar: Gerçek Xbox 360 PC Uyumlu Denetleyici önerilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.