Ultimate Doom Indir (GOG)

Ultimate Doom Doğrudan bağlantılı ücretsiz GOG PC Oyununu indirin. Ultimate Doom 30 Nisan 1995’te yayınlandı

Oyun hakkında

Dünyayı ateşe veren eksiksiz mega hit oyun. Ayrıca yepyeni Bölüm IV: Etiniz Tükendi. İblisler geldi ve denizciler öldü. Biri hariç. Bu cehennem ordularına karşı son savunmasınız. Şimdiye kadarki en yoğun mutant yüklü, kan sıçrayan eyleme hazırlanın! Dokulu sanal dünya o kadar gerçek ki, sadece DOOM oynamıyorsunuz, onu yaşıyorsunuz. Nihai DOOM, sizi şimdiye kadar yaşadığınız her şeyin ötesine taşıyacak. İlk önce üç orijinal bölümün hepsini alırsınız – bu 27 seviyeli fantastik, patlayıcı heyecan. O zaman yepyeni bir bölümle gerçekten şaşkına dönüyorsunuz: Etiniz tüketiyor. Artık ölü etsin. DOOM’da oldukça iyi olacağınızı düşündüğünüzde, Perfect Hatred, Wicked Sever ve daha önce hiç görülmemiş diğer yedi uzman seviyesi tarafından vurulacaksınız! O kadar sertler ki, ilk 27 seviye parkta bir yürüyüş gibi görünüyor!

Ultimate Doom’u indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Ultimate Doom’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ultimate.Doom.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. Ultimate Doom klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ultimate Doom ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Ultimate Doom Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

Minimum:

    % 100 Windows XP / Vista uyumlu bir bilgisayar sistemi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.