Ultima™ 8 Gold Edition Indir (GOG)


Oyun hakkında

Vay! The GOG Sale’deki GOGalicious fırsatlarına göz atın! Guardian seni kandırdı, Avatar. Batlin’i Snake Island’da yendikten sonra, sizi kontrolü altındaki bir dünya olan Pagan’a sürgün etti. Bir zamanlar güzel bir ülke, elemental titans ve kötü “Slayer” arasındaki kadim savaştan bu yana sürekli alacakaranlık içinde. Titanlar – şimdi tanrı olarak tapılıyor – zalim ve acımasız. Pagan halkını terörize eden en sadık takipçilerini güçlendirirler. Eve dönmenin bir yolunu bulmak için, Guardian Britannia’yı ve sonra da Dünya’yı fethetme planında başarılı olmadan önce kendin bir Titan olmalısın.Ultima serisinin sekizinci bölümü çok daha koyu bir ton alıyor. Hikaye çok daha olgun (son, araçları haklı çıkarıyor mu?) ve oyun, platformlar arasında tırmanma ve atlama gibi daha çok aksiyona odaklanıyor. Karakterinizin eğitimi de değişti: bir yeteneği ne kadar sık ​​kullanırsanız, onu o kadar iyi idare edebilirsiniz. Size yardım edecek hiçbir parti olmadan, Britanya’yı ve dünyayı kurtarmak için kendi gücünüze, el becerinize, zekanıza ve büyülü yeteneğinize güvenmelisiniz. Ahlaki bir ikilem içeren karanlık, sürükleyici bir hikaye: Büyük iyilik için kötülüğü kabul edecek misiniz? Akıcı ve hızlı tepki veren savaş mekaniği ve bilinmeyeni keşfetmenin yeni yolları ile önceki oyunlardan çok daha fazla aksiyon odaklı. Yaşayan Dünya: Her sakinin, Pagan’daki normal işlerini sürdürmek için kendi programı vardır. Ses Paketi İçerir: Oyunun ana karakterlerinden bazıları tamamen seslendirilmiştir.

Ultima™ 8 Gold Edition’ı indirme ve yükleme talimatları

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Ultima™ 8 Gold Edition’ı indirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Ultima™ 8 Gold Edition” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Ultima™ 8 Gold Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ultima™ 8 Gold Edition Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Ultima™ 8 Gold Edition ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • Windows XP veya Vista
  • 1.8GHz
  • 512MB RAM
  • DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumlu önerilir)
  • 2GB sabit disk

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin