Tyto Ecology Indir (v1.14.2)

Tyto Ecology Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Tyto Ekoloji 14 Nisan 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Tyto Ecology’de kendi biodome’unuzu yaratma ve onu hayatla doldurma fırsatına sahipsiniz! Bir tuval olarak boş bir biodome ile başlayın, ardından üreticileri, tüketicileri ve ayrıştırıcıları dengeleyerek zengin, çeşitli bir ekosistem yaratın. Sıfırdan işleyen bir ekosistem oluşturmaya çalışırken, yaşam bilimi ilkelerini öğrenmek için sorunları çözerken kontrol sizde. Bir ekoloji simülasyon oyunu olan Tyto Ecology, yeni nesil bilim standartlarını öğrencilere eğlenceli ve yenilikçi bir şekilde sunuyor! Bu, hayatı kurtarmak veya yok etmek için çalışırken deney yoluyla öğrenmeyi teşvik eden sessiz, yavaş bir oyundur (en azından işler ters gidene kadar). Yokluğunuzda bir yıla kadar geçebilir, oyuna her döndüğünüzde ekosisteminizdeki değişikliklere ve muhtemelen çözülmesi gereken birkaç soruna geri dönersiniz.

Tyto Ecology’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tyto Ecology indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tyto Ecology’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Tyto Ecology klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Tyto Ekoloji Ücretsiz İndir

Tyto Ecology Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü (yalnızca 64 bit)
 • İşlemci: 4. nesil i3 veya üstü
 • Depolamak: 6 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 5000 veya üstü
 • Depolamak: 840 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin