Typer Shark! Deluxe Indir


Oyun hakkında

Kendinizi aksiyon dolu bir öğrenme macerasına bırakın. Aç köpekbalıkları ve piranalar, siz derin mavi bilinmeyene dalarken yiyecek için avlanırlar. Ancak kelimeleri yeterince hızlı yazabilirseniz, onlar size öğle yemeği hazırlayamadan zaplanırlar.

Typer Shark nasıl indirilir ve kurulur! lüks

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Bir Tayfun! Deluxe indirmeyi tamamladı, .zip dosyasına sağ tıklayın ve Typer Shark’a Ayıkla’ya tıklayın! Deluxe” (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. burada).
  4. Typer Shark’ta ikiye katlayın! Deluxe klasörü ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Damperli Köpekbalığı! Ücretsiz lüks indirme

Typer Shark’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Doğrudan bağlantı ile ücretsiz lüks indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

MİNİMUM GEREKSİNİMLER:

    Windows 98/ME/2000/XP, 128MB RAM, 500MHz veya daha hızlı, DirectX: 7.0

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin