Ty The Tasmanian Tiger Indir (v1.44)

Ty The Tasmanian Tiger Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Ty The Tasmanian Tiger, 12 Aralık 2016’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

İyi günler arkadaşım! Klasik TY Tazmanya Kaplanının bu yeniden düzenlenmiş versiyonunda Avustralya taşrasının vahşi doğasını keşfetmeye hazır mısınız? Ailesini DREAMING’den kurtarmak ve alçak kötü deha BOSS CASS’ın memelileri besin zincirinin tepesinden uzaklaştırmasını engellemek için bir RIPPER’de TY’ye katılın. Aramanıza yardımcı olmak için, GÜZEL bir bumerang cephaneliğiniz, keskin dişleriniz ve birkaç arkadaşınızın yardımı var! Öyleyse gala olmayın – aşağı inelim ve bir kez CORKER içelim! GÜZELLİK, ŞİŞE, BONZA!

Ty The Tasmanian Tiger’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ty The Tasmanian Tiger indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ty The Tasmanian Tiger’a Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Ty The Tasmanian Tiger klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Ty The Tasmanian Tiger ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Ty The Tasmanian Tiger Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7 SP1, Windows® 8 / 8.1 (32-bit ve 64-bit), Windows® 10 (32-bit ve 64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 / i5 / i7 1.8 GHz CPU çift çekirdekli. AMD 2.0 GHz çift çekirdekli.
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 260 / Radeon HD 4000 serisi / Intel HD Graphics 4000, en az OpenGL 3.0 ile.
 • Depo: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu
 • Ek Yorumlar: Xinput denetleyicisi uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin