Two World Portal Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş İki Dünya Portalı Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Two World Portal 14 Ocak 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Garip antika parçalar gizemli yerlerde kayboldu. Bir sonraki dünyanın kapısını açmak için tüm antik parçaları toplamanız ve bu antik parçaları portala yerleştirmeniz gerekiyor. Bu portal ICE dünyasında kayboldu ve uzun yıllardır açılmadı. Her görev, çözmek için keskin bir zihin gerektiren bir dizi bulmaca içerir. Gizli kapının arkasında bir bulmaca dünyasından diğerine gitmek için bir portal var, ancak kapı açılmadan önce tüm bulmacaların çözülmesi gerekiyor. Ama bu bulmacaları çözmek kolay mı olacak!

Two World Portal nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Two World Portal’ı indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Two World Portal” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Two World Portal klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Two Worlds Portal Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Two World Portal ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Inter i5-4570 VEYA EŞDEĞERİ
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 760 2GB VEYA eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 9 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin