Turtle Odyssey Indir


Doğrudan bağlantı önceden yüklenmiş olarak Kaplumbağa Odyssey Free Download PC Oyunu. Kaplumbağa Odyssey 21 Ekim 2015’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Not: Bu oyun Windows 10 ile uyumlu değildir. Bu heyecan verici macerada cesur bir küçük kaplumbağanın kabuğunu geri almasına yardım edin. Ozzy the Turtle, çalınan tılsımların izini sürmek ve hırsızları yakalamak için seçildi. Ozzy’nin şeytan balıkları, deniz kestaneleri ve çeşitli diğer garip su altı yaratıklarıyla savaşmasına yardım edin. Kırktan fazla eğlence seviyesi ile burada herkese yetecek kadar macera var. Dalın ve kaplumbağa maceranıza bugün başlayın!

– Çoklu zorluk seviyeleri
– Öğrenmesi ve oynaması kolay
– Harika bonuslar
– Garip düşmanlar

Turtle Odyssey nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Turtle Odyssey indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kaplumbağa Odyssey’e Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Turtle Odyssey klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kaplumbağa odyssey ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Turtle Odyssey Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
  • İşlemci: Pentium III 800MHz
  • Hafıza: 128MB RAM
  • Grafik: 32 MB video RAM’li grafik kartı
  • Depolamak: 30 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin