TT Isle Of Man Indir (v1.05 & Incl. DLC)


TT Isle Of Man Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. TT Isle Of Man 27 Mart 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Motorcular için iki tür hız yarışı vardır: Isle of Man TT ve diğerleri. Başka hiçbir yarış motosikletler için bu kadar yorucu ve sürücüler için zorlu değildir. Snaefell Dağı parkurunun meydan okumasına katılın: Tüm 37,73 mil, şampiyonlar ve motosikletleriyle aslına sadık kalınarak yeniden üretildi. 110 yıllık tarih, TT’yi bir yarış efsanesi haline getirdi. Parkurun her bölümünü ezberleyin, her köşeyi mükemmele çevirin, 6 tur boyunca konsantre olun, en iyi zamanı yakalayın ve en büyük şampiyonların yanına isminizi yazın. Tüm GP pistlerinin toplamından daha uzun ve daha zor olan bir yarış için 37.73 mil yol ve 264 viraj. 25 sürücü ve 38 motosiklet dağ yollarında saatte 180 milin üzerinde hızla yarışıyor. Gerçek yolda olduğu gibi sürüşün gerçek hislerini deneyimlemek için gerçekçi motosiklet davranışı.

TT Isle Of Man’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. TT Isle Of Man indirme işlemi tamamlandıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “TT.Isle.of.Man.v1.05.Incl.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğini tıklayın (ihtiyacınız olacak 7-zip ne alabilirsin Buraya).
 4. TT Isle Of Man klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

TT Isle Of Man ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile TT Isle Of Man’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 7 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 3,10 GHz / AMD Phenom II X2 550 3,1 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 650 2 GB / AMD Radeon ™ HD 7770 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin