Try To Fly Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz PC Oyunu İndirmeyi Deneyin. Try To Fly 25 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Uçmanın püf noktasının yere çarpıp ıskalamak olduğunu söylerler. Pekala, şimdi bunun doğru olup olmadığını öğrenebilirsiniz! Ve basit ve gezinmesi kolay simülasyon oyunumuz sayesinde kendi hayatınızı riske atmak zorunda bile değilsiniz. Dokuz korkusuz karakterden birinin rolünü üstlenin ve hedefinize ulaşmak için bilinmeyene dalın. Ne kadar yaklaşırsan, o kadar çok jeton kazanırsın! Oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için karakterinizin seviyesini yükseltmek için paraları kullanın. Yeni inanılmaz yerlere ulaşmak için sonraki seviyeleri geçin – gökdelenlerden, trenlerden, köprülerden ve volkanlardan atlayabilirsiniz. Uzaya bile atlayabilirsiniz! Seviye ne kadar yüksek olursa oyun o kadar zorlaşır ama korkmayın! Daha da ileri atlamak ve rekorlarınızı kırmak için gücünüzü ve uçma becerilerinizi geliştirebilirsiniz! Ve unutmayın, İnsanlar Uçabilir ve kimsenin size aksini söylemesine izin vermeyin! Yani oyunumuzda… ve bir an için… sonunda düşene kadar. Ama bunu yaptığınızda, sadece hedefi vurmaya çalışın. Her neyse, iyi eğlenceler ve sağlıklı kalın!

Try To Fly nasıl indirilir ve yüklenir

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Try To Fly indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Try To Fly” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
  4. Try To Fly klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Uçmayı dene ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Try To Fly ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: SSE2 komut seti desteği ile x86, x64 mimarisi
  • Hafıza: 2MB RAM
  • Grafik: API DX10, DX11, DX12 hazır
  • Depolamak: 550 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin