Try To Fall Asleep Indir (v1.3.1c)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan Free Download PC Game’i uykuya dalmaya çalışın. Uyumaya Çalışmak Mart 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

John Herrin, beynine zarar veren ve hafızasını kaybeden korkunç bir kazadan kurtuldu. sadece doktor Rick Norberg ve arkadaş canlısı robot “AB”, John’un beyin hasarından kurtulmasına ve parçalanmış hafızasını geri kazanmasına yardımcı olabilir. John, uykuya dalarak ve rüyalarında geçmişi yeniden keşfederek hafızasını geri kazanabilir ve Revivel’in en gizli laboratuvarlarından birinde talihsiz felakete neyin sebep olduğunu hatırlayabilir. Ancak John’un beyin hasarı nedeniyle uykuya dalmak ilk bakışta göründüğü kadar kolay olmayacak… John halüsinasyonlar görmeye ve uykuya dalmayı zorlaştıracak sesler duymaya başlayacak. Sadece korkularını yöneterek ve sakin kalarak başarılı bir şekilde uykuya dalabilir, aksi takdirde aşırı stresi zamansız bir ölüme yol açabilir. Try to Fall Asleep, bağımsız bir korku oyunudur. Oyunun temel amacı, süre dolmadan uykuya dalmaktır. Kazadan kaynaklanan beyin hasarı, korkunç şeyleri halüsinasyon görmene neden olacağı için yardımcı olmaz. Uykuya daldığınızda, rüya görmeye başlayacak ve korkunç felakete yol açan dehşeti yeniden yaşayacaksınız. Özünde, çok derin ve büyüleyici bir irfa ile ilginç bir hikayesi var.

Nasıl indirilir ve kurulur Uyumaya çalışın

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Uykuya Dalmayı Deneyin indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Uykuya Dalmayı Denemek İçin Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e sahip olmanız gerekir). burada).
  4. Try To Fall Sleep klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Uyumaya çalışın, ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, Vista, 8/8.1, 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
  • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin