True Hate Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş True Hate Free Download PC Oyunu. True Hate 2 Ekim 2020'de yayınlandı.

Oyun hakkında

True Hate – renkli elle çizilmiş grafiklerle sarılmış sıra dışı bir hikayeye sahip heyecan verici bir akrobatik platform oyunudur. Kara dikenlerle kaplı bir orman, derin lav dolu mağaralar, yemyeşil ormanlar, gizemli kalıntılar ve sıcak bir çölden geçerek hedefinize doğru yol alın. Kaynayan lavlar ve keskin sivri uçlarla dolu uçurumların üzerinden atlayın, lazerlerden ve ateş toplarından kaçının, gizli çıkışları arayın ve unutmayın – bu büyülü dünyada kesinlikle her şey sizi öldürmek istiyor! Hızlı düşünmeye çalışın, son derece dikkatli olun. Her şey sadece sana bağlı. Sadece deneyim ve iradenin üstesinden gelmenize yardımcı olacağı öngörülemeyen ve ölümcül engellerle yüzleşmeye hazır olun ve kaybederseniz hikayenin başına dönmek zorunda kalacaksınız.

True Hate Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. True Hate indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “True Hate'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. True Hate klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gerçek nefret ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla True Hate Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows7/8/8.1/10
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.2GHz veya AMD Athlon 64 @ 2.8GHz
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: GeForce GTX 550 Ti veya Radeon HD 6770
 • DirectX: 10. Sayı
 • Kamp: 6 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin