True Crime: Streets of LA Indir

True Crime: Streets of LA Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. True Crime: Streets of LA 4 Kasım 2003’te yayınlandı

Oyun hakkında

True Crime: Streets of LA, 2003 yılında piyasaya sürülen ve Luxoflux tarafından PlayStation 2, Xbox ve GameCube için geliştirilen bir açık dünya aksiyon macera video oyunudur. LTI Gray Matter’dan Windows’a, MFORMA’dan Mobile’a ve Aspyr’den OS X’e taşındı. LAPD tarafından askıya alınan LAPD gevşek silahlı polis memuru Nick Kang, Melekler Şehri’ni Çin üçlüsü ve Rus mafyasını içeren bir komploya karşı savunan seçkin bir polis gücüne katılır.

True Crime: Streets of LA’yı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. True Crime: Streets of LA indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “True.Crime.Streets.of.LA.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. True Crime: Streets of LA klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

True Crime: Streets of LA ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile True Crime: Streets of LA Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP Service Pack 2 veya üzeri
 • İşlemci: AMD veya Intel 1.5 GHz
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: 64 MB DirectX 9.0c grafik kartı
 • DirectX®: DirectX 9.0c
 • Hard disk: 2 GB boş alan
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.