Truck And Logistics Simulator Indir (v0.9652)

Truck And Logistics Simulator Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Kamyon ve Lojistik Simülatörü 23 Haziran 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Karmaşık yükleme görevlerini gerçekleştirmek ve çeşitli kargoları doğrudan müşterilerinize teslim etmek için 20’den fazla benzersiz aracı kontrol edin. Kamyonetlerinizi, pikaplarınızı ve ağır kamyonlarınızı şarj etmek için forkliftler, vinçler, teleskopik yükleyiciler, tekerlekli yükleyiciler ve çok daha fazlası gibi tüm bireysel lojistik araçlarda ustalaşın. Kendinizi ilerici kariyer moduna bırakın ve yeni araçlar satın almak, araç filonuzu geliştirmek ve gerçek ağır yükleri almak için zorlu görevleri tamamlayın. Sürüş becerilerinizi sınırlara kadar zorlayacak 21 tonluk mafsallı yükleyici boyutundaki yüklerle tehlikeli arazi görevleri gerçekleştirin. Gelirinizi ve sürüş deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak ve şehirdeki en büyük lojistik şirketi olmak için her araçtan tam olarak yararlanın ve ustalık kazanın. Özel bakım gerektiren kırılgan kargo görevlerinde uzman olun. Daha yüksek bir ödül için kargoya zarar vermeden dikkatli bir şekilde şarj edin, sürün ve teslim edin. Araç taşıma görevleri için araçları römorklarınıza yönlendirin. Araçlarınıza römork takarak yükleme kapasitesini artırın, bakım alanlarında araçlarınızı onarın, benzin istasyonlarında araçlarınızın yakıt depolarını doldurun. Platformlar arası çok oyunculu oyuna girin ve Switch ve PC’de arkadaşlarınızla heyecan verici konvoy teslimatları yapın. Hemen teslimata başlayın ve lojistik imparatorluğunuzu inşa edin!

 • Gerçekçi iç ve sürüş fiziğine sahip 20’den fazla benzersiz araç
 • İşbirlikçi görevlerle çapraz platform çok oyunculu. Konvoylar oluşturun ve arkadaşlarınızla birlikte teslim edin
 • Minivanlardan ağır kamyonlara kadar araçlar satın alın ve lojistik filonuzu genişletin
 • Lojistik alanlarından (forklift, yükleyici, vinç vb.) Benzersiz yükleme araçları sunarak kamyonlarınızı yükleyin.
 • Ağır araçları (arabalar, forkliftler, tekerlekli yükleyiciler, ATV’ler) treylere yükleyerek taşıyın
 • Gündüz / gece döngüsü ve gerçekçi hava durumu. Yağmur ve sis gibi hava koşullarında dikkatlice sürün
 • Dinamik lastik deformasyonu. Aracınızın tekerleklerinin basıncını ayarlayın.
 • Araç hasarı, aksların bükülmesine neden olabilir ve bu da araç fiziğini gerçekçi bir şekilde etkiler.
 • Zorlu ve tehlikeli arazi turları dahil binlerce farklı görev
 • Araç ayarları (boya, cam renklendirme, iç gösterge paneli rengi, xenon farlar vb.)
 • Görünmez duvarlar olmadan her yere gidebileceğiniz 24 km2 açık dünya haritası

Kamyon ve lojistik simülatörünü indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Kamyon ve Lojistik Simülatörü indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Truck.and.Logistics.Simulator.v0.9652.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Alabilirsin Buraya).
 4. Truck And Logistics Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Kamyon ve lojistik simülatörü ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Truck And Logistics Simulator’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista / 7/8/10
 • İşlemci: Çift Çekirdekli 2 Ghz veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 520, Nvidia GT 730, AMD R7 240 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.