Tropico 6 Indir

Tropico 6 Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Tropico 6, 29 Mart 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Siyasi ve sosyal huzursuzluk zamanlarında insanlar, ülkelerinin kaderini öngörü ve ustalıkla yönlendiren vizyon sahibi liderler talep ediyorlar. Tropico ada ülkesinde korkulan bir diktatör veya barışsever bir devlet adamı olarak kendinizi tekrar kanıtlayın ve dört farklı çağda kendi muz cumhuriyetinizin kaderini şekillendirin. Uluslararası düzeyde yeni zorluklarla yüzleşin ve her zaman çalışanlarınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. Bu seride ilk kez, geniş takımadaları yönetin, adalarınızı birbirine bağlamak için köprüler inşa edin ve yeni ulaşım ve altyapı modlarından yararlanın. Özgürlük Heykeli ve Eyfel Kulesi de dahil olmak üzere dünyanın harikalarını çalmak için tropikliğinizi baskınlara gönderin. Sarayınızı dilediğiniz gibi özelleştirin ve tebaanızın beğenisini kazanmak için balkonunuzdan seçim konuşmaları yapın.

Tropico 6’yı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Tropico 6’nın indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tropico 6.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. Buraya).
 4. Tropico 6 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Tropico 6 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Tropico 6 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: AMD veya Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD / NVIDIA ayrılmış GPU, 2 GB ayrılmış VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 16 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.