Troll And I Indir (Incl. Update 2)

Troll And I Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Troll And I, 21 Mart 2017’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Nordik vahşi doğanın derinliklerinde, Otto adında bir genç, ormanda yaşadığı söylenen efsanevi bir yaratığı aramak için bir grup acımasız avcı köyünde dolaştıktan sonra evinden kaçmak zorunda kalır. Şimdi canını kurtarmak için kaçan Otto, yanlışlıkla avcıların aradığı zor yaratıkla arkadaş olur. Troll ve Otto’nun tehlikeli macerası böyle başlar. Beklenmedik arkadaşlar birlikte, rakiplerin rahatsız ettiği hain bir bölgede bir yolculuğa çıkar. Ormanın yerlileri, Troll ve Otto, eve gizlice girmek, stratejiler geliştirmek ve eve dönüş yolunda savaşmak için becerilerini kullanmalıdır. Orman yabancılarla doludur ve takım çalışması hayatta kalmanın anahtarıdır.
Özellikleri:

• Efsanevi bir macera. Efsanevi trolle arkadaş olun ve iki dışlanmış hayatta kalma mücadelesi verirken İskandinav vahşi doğasında bir yolculuğa çıkın.
• Kooperatif bölünmüş ekran çok oyunculu. Hikaye kampanyasını yerel olarak bir arkadaşınızla oynayın.
• Karakterleri sorunsuz bir şekilde değiştirin. Çalışma sırasında Otto ve Troll arasında geçiş yapın. Her biri benzersiz bir varlığa ve oynanış işlevselliğine sahip zıt karakterler olarak oynayın.
• Çeşitlendirilmiş mücadele. Duruma göre dövüş tarzınızı seçin. Dev ayaklarınızla trol ve pul avcıları olun veya onları kocaman yumruklarınızla parçalayın. Hızlı, çevik saldırılar ve hızlı geçişler için Otto’ya geçin.
• Arazi tabanlı silahlar ve el sanatları. Yolculuğunuzda hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız malzemeleri toplayın ve ölümcül silahlar oluşturun.

Troll And I’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Troll And I indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Troll.ve.I.Incl.Update.2.zip’te Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Troll And I klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Troll and me bedava indir

Troll And I Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i5
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 2 GB VRam, Nvidia 6 serisi
 • Kamp: 19 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Anakart üzerinde

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.