Trine 3: The Artifacts Of Power Indir (v1.11)

Trigon 3: The Artifacts of Power Free indir PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Trine 3: The Artifacts Of Power 20 Ağustos 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Nefes kesen manzaraların masalsı dünyasını deneyimleyin ve çeşitli fizik tabanlı bulmacalar, harika icatlar, tehlikeli düşmanlar ve büyüleyici yaratıklarla yüzleşin. Trine 3: The Artifacts of Power, ödüllü Trine ve Trine 2’nin devamı niteliğinde bir aksiyon, bulmaca ve macera platform oyunudur. Ünlü kahramanlar – Pontius the Knight, Amadeus the Wizard ve Zoya the Thief – şimdi yeni macera ile yeniden bir araya gelin ilk kez 3 boyutlu! Tek oyunculu modda veya hem yerel hem de çevrimiçi olarak üç oyuncuyla birlikte oynanabilir. Büyücü Amadeus, Şövalye Pontius ve Hırsız Zoya yavaş yavaş, güçlü bir büyülü eserin hayatlarına hükmettiği sonucuna varmışlardır. Kahramanlar, olağanüstü armağanlarını Trine adlı eserine iade etmeye çalışırlar ve böylece anlayamadıkları güçlere müdahale ederler: Trine kırılır ve kalpsiz yaşlı bir büyücü kaçar. Onları yalnızca kırık bir eserle kullanan kahramanlar, neden oldukları hasarı veya kalan hasarı onarmaya çalışmalıdır. Evli bir büyücü ve üçüzlerin babası olan Amadeus, büyülerini mistik kutular yaratmak ve engelleri kaldırmak için kullanabilir. Belki de en yetenekli veya korkutucu büyücü değildir, ancak kahramanlar sihir ve efsaneler için Amadeus’a güvenirler. Amadeus, pratikten ziyade teoride macerayı her zaman severdi, yaptıklarının şöhretini ve hikayelerini, onu genellikle şekerlemelerden ve aile tatillerinden mahrum bırakan eylemlerin gerçek başarısına tercih ederdi.

Trine 3: The Artifacts of Power’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Trine 3: The Artifacts Of Power indirilir indirilmez, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Trine.3.Artifacts.of.Power.v1.11.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak alabilirsiniz Buraya).
 4. Trine 3: The Artifacts Of Power klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Trine 3: The Artifacts of Power ücretsiz indirme

Trine 3: The Artifacts Of Power’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: (64 bit / 32 bit *) Windows 10/8/7 / Vista
 • İşlemci: Intel Core i3 / i5 / i7 1.8 GHz CPU çift çekirdekli. AMD 2.0 GHz çift çekirdekli.
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 260 / Radeon HD 4000 serisi / Intel HD Graphics 4000
 • DirectX: Sürüm 10
 • Kamp: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: * En yüksek seviyede grafik ayrıntıları yalnızca 64 bit işletim sistemlerinde mevcuttur

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin