Trapped in Fear Indir (v1.0.6)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Korkusuz İndirilebilir PC Oyununda Tuzak. Trapped in Fear, 2 Aralık 2019’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Sana hiç oldu mu? Karanlık ve yağmurlu bir gecenin ortasında odanızda tek başına uyanan bir çocuksunuz. Siz ve aileniz yakın zamanda taşındınız. Kardeşlerinden hiçbir iz yok ve nedenini merak ediyorsun. Kendini güvende hissetmen gerektiğinde annenin, annenle babanın odasına gitmeni söylediğini hatırla. Daha sonra ne olacağını merak ediyorsanız, Trapped In Fear dünyasına dalın!

Trapped in Fear nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Trapped in Fear indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Trapped in Fear” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Trapped in Fear klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Korku içinde hapsolmuş ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Trapped in Fear ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi (32 veya 64 bit)
 • İşlemci: Intel Pentium B970, 2.30GHz veya AMD 450, 2.3GHz
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R5 M330
 • DirectX: 10. Sayı
 • Kamp: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin