TransOcean: The Shipping Company Indir


TransOcean: The Shipping Company Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. TransOcean: The Shipping Company 23 Eylül 2014’te yayınlandı.

Oyun hakkında

TransOcean – The Shipping Company, devasa gemilerin ve ulusötesi ulaşım imparatorluklarının dünyasına biletinizdir. Modern ticaret gemilerinden oluşan güçlü bir filo kurun ve yedi denizi fethedin. Rotalarınızı gerçek zamanlı olarak takip edin, gemiler limana girip çıkarken kontrolü elinize alın ve kargonun verimli bir şekilde yüklenmesini sağlayın. Zamanın nakit olduğunu unutmayın! Aşırı dinlenme günleri tabudur.

TransOcean: The Shipping Company nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. TransOcean: The Shipping Company indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “TransOcean’a Aktar: The Shipping Company” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. TransOcean: The Shipping Company klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

TransOcean: Nakliye Şirketi Ücretsiz İndir

TransOcean: The Shipping Company’yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista/7/8
 • İşlemci: Çift Çekirdekli 2GHz (AMD veya Intel)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia Geforce 7600 Series/ATI Radeon X1600 veya daha iyisi (en az 256 MB VRAM)
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: yok

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin