Train Station Renovation Indir (v2.0 – Full Release)


İstasyon yenileme Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. İstasyonun yenilenmesi 1 Ekim 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Eski, harap bir tren istasyonuna hoş geldiniz. Çok eğleneceğiniz bir yer! Train Station Renovation'da tren istasyonlarını restore etmede uzmanlaşmış bir yenileme şirketi olarak oynuyorsunuz. Oyun, terk edilmiş ve tahrip edilmiş tren istasyonlarında geçiyor. Dinlenmek için küçük kırsal tren istasyonlarıyla başlayacak ve sonunda genişleyen metropol tren istasyonlarıyla karşılaşacaksınız. Oyun, size yavaş yavaş yeni mekanikler öğretecek ve farklı çalışma ortamlarını yönetmenize yardımcı olacak 10 haritaya (istasyon) bölünmüştür. Her istasyon temizlenmeli, onarılmalı ve onları hayata döndürmek için eşyalar ve ekipmanlarla dekore edilmelidir. Zorluk seviyesi, oyuncunun bağlılık düzeyine bağlıdır. Her aşamayı yüzde yüz tamamlamaya karar verirseniz oyun çok zor olabilir, ancak tadilat yaparken rahatlamak ve iyi vakit geçirmek istiyorsanız yeni başlayanlar için de mükemmel olabilir. Böyle bir durumda, bir sonraki aşamaya geçmek için planlanan görevlerin yalnızca yarısını tamamlamanız gerekir. İstasyonu onarmak ve dekore etmek için birçok araç ve seçenek mevcuttur. Boya silindirleri, aerosol kutuları, levye ve onarım anahtarları gibi temel öğelerle çalışın veya yeni sarf malzemeleri ve öğeler sipariş etmek için oyun içi tabletinizi kullanın. Hatta bazı istasyonlarda eski trenleri onarabilir ve yenileyebilirsiniz. Bu, bu araçların teknik durumunu kendiniz halledebileceğiniz anlamına gelir. Estetik bir evrim karakter ağacı mevcuttur. Becerilerinizi geliştirerek oyunun bireysel aşamalarında ve unsurlarında çalışma saatlerinizi hızlandırırsınız. Yenileme sırasında ayrıca yeni ekipman alacaksınız veya yeni seçeneklerin kilidini açacaksınız. Yenileme etkinliklerinden bazılarından daha çok hoşlanıyorsanız, oyun sırasında bunları güncelleyebilirsiniz. Tren istasyonlarının ayrıntılı ve karmaşık 3B modelleriyle, temizlik ve boyamadan dekorasyon ve mekanik elemanların değiştirilmesine kadar bunları yenileyebilirsiniz.

İstasyon yenilemesini indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. İstasyon yenilemesini indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Train.Station.Renovation.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız vardır, Buraya).
 4. “Bahnhofsrenovierung” klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

İstasyon yenileme ücretsiz indirme

İstasyonun ücretsiz olarak yenilenmesini doğrudan bir bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 07/08/10
 • İşlemci: Intel Core i3-4130 / AMD Phenom II X4
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin