Train Station Renovation Indir (v2.0 – Full Release)

Tren istasyonunun yenilenmesi Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. İstasyonun yenilenmesi 1 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Eski, harap bir tren istasyonuna hoş geldiniz. Çok eğleneceğiniz bir yer! Train Station Renovation’da tren istasyonlarını restore etmede uzmanlaşmış bir yenileme şirketi olarak oynuyorsunuz. Oyun, terk edilmiş ve tahrip edilmiş tren istasyonlarında geçiyor. Rahatlamak için küçük kırsal tren istasyonlarıyla başlayacak ve sonunda genişleyen metropol tren istasyonlarıyla zorlanacaksınız. Oyun, size kademeli olarak yeni mekanikler öğretecek ve farklı çalışma ortamlarını yönetmenize yardımcı olacak 10 haritaya (istasyon) bölünmüştür. Her istasyon temizlenmeli, onarılmalı ve onu hayata döndürmek için eşyalar ve ekipmanlarla dekore edilmelidir. Zorluk seviyesi, oyuncunun bağlılık seviyesine bağlıdır. Her aşamayı yüzde yüz tamamlamaya karar verirseniz oyun çok zor olabilir, ancak yenilerken rahatlamak ve sadece iyi vakit geçirmek istiyorsanız yeni başlayanlar için de mükemmel olabilir. Böyle bir durumda, bir sonraki aşamaya geçmek için planlanan görevlerin yalnızca yarısını tamamlamanız gerekir. İstasyonu onarmak ve dekore etmek için birçok araç ve seçenek mevcuttur. Boya silindirleri, aerosol kutuları, levye ve onarım anahtarları gibi temel öğelerle çalışın veya oyun içi tabletinizi yeni malzemeler ve öğeler sipariş etmek için kullanın. Bazı istasyonlarda eski trenleri bile onarabilir ve yenileyebilirsiniz. Bu, bu araçların teknik durumunu kendiniz halledebileceğiniz anlamına gelir. Estetik bir evrim karakter ağacı mevcuttur. Becerilerinizi geliştirerek oyunun bireysel aşamalarında ve unsurlarında çalışma saatlerinizi hızlandırırsınız. Yenileme sırasında ayrıca yeni ekipman alacaksınız veya yeni seçeneklerin kilidini açacaksınız. Bazı yenileme faaliyetlerinden diğerlerinden daha çok hoşlanıyorsanız, oyun sırasında bunları güncelleyebilirsiniz. Tren istasyonlarının ayrıntılı ve karmaşık 3B modelleriyle, temizlik ve boyamadan dekorasyon ve mekanik elemanların değiştirilmesine kadar bunları yenileyebilirsiniz.

İstasyon yenilemesini indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. İstasyon yenilemesini indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Train.Station.Renovation.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunu yapmak için alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var Buraya).
 4. “Bahnhofsrenovierung” klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İstasyon yenileme ücretsiz indirme

İstasyonun ücretsiz olarak yenilenmesini doğrudan bir bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 07/08/10
 • İşlemci: Intel Core i3-4130 / AMD Phenom II X4
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.