Trail Breaking Indir


Trail Breaking Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Trail Breaking, 24 Haziran 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Trail Breaking, birden çok fantezi dünyasında geçen birinci şahıs bir macera/bulmaca oyunudur. Bir uzun yürüyüşçü olarak maceranıza güzel bir sabah tipik bir yürüyüşle başlıyorsunuz. Yakında sizi işaretli yoldan çıkarıp gizemli bir mağaraya götürecek bir dolambaçlı yol ile karşılaşacaksınız. Mağarayı inceledikten sonra garip bir kutu bulacaksınız. Açıldığında, büyük bir büyülü güç odayı sarar ve sizi bir portalın içine çeker. Garip, harika ve tehlikeli yeni dünyalara taşınacaksınız. Amacınız bulmacaları çözmek, hayatta kalmak ve eve götüren portalı bulma umuduyla bir sonraki portala ulaşmaktır.

Trail Breaking Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Trail Breaking’in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Trail Breaking’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Trail Breaking klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Öncü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Trail Breaking’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-2500k 3.3GHz
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: Geforce GTX780
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 23 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin