Tower Tactics: Liberation Indir (v1.14)

Tower Tactics: Liberation Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Tower Tactics: Liberation 28 Eylül 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Kule Taktikleri: Kurtuluş, güverte inşa etme roguelike’larını ve kule savunma türünü daha önce hiç olmadığı gibi birleştirir – kulelerinizi dağıtın, değerli ıvır zıvırları toplayın ve Salkoth’a karşı kendinizi savunmak için güçlü büyüler yapın!

özellikler

 • Roguelike Essence: Her oyun farklıdır! Değişen düzenlerle prosedürel olarak oluşturulmuş haritalarda yolunuzu açın. Daha riskli veya daha güvenli bir yol seçin, farklı bir güverte inşa edin, farklı ortamlarda savaşın ve deneyimi her zaman taze tutarken farklı ıvır zıvırlar elde edin.
 • Deste Oluşturma: Arsenalinizi Seçin! Başarı şansınızı en üst düzeye çıkarmak için birbirini tamamlayan çok çeşitli kuleler ve büyüler arasından seçim yapın.
 • Değerli Kalıntılar: Destenizi büyük ölçüde geliştiren, yeni olasılıklar açan veya mevcut etkileşimleri güçlendiren güçlü kalıntılar edinin. Onları almak için ne kadar fedakarlık yapacaksın?
 • Yükseliş: En yüksek tırmanışı yapacak mısınız? Kulağa zor geliyor, ama belki de tapınağın gücünü çağırmak size yardımcı olabilir?

Tower Tactics: Deliverance’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tower Tactics: Liberation indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kule Taktikleri’ne Çıkart: Liberation” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Tower Tactics: Liberation klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kule Taktikleri: Kurtuluş Ücretsiz İndir

Tower Tactics’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Liberation ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Çekirdek 2 İkili
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: Özel grafik kartı
 • Kamp: 200 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin