Tower Princess Indir (v1.01)


Tower Princess Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Tower Princess 8 Eylül 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bir zamanlar, çok uzak bir ülkede, kötü bir ejderha, karşılaşabileceği her kraliyet varisini ele geçirdi. Tüm krallıklardan birçok değerli talip, canavarla yüzleşmek için başarısız oldu. Şimdi senin sıran! Zindanı temizlemek, ejderhayı yenmek ve en mükemmel randevuyu düzenlemek için elinden gelenin en iyisini yapmalısın! 3D platform ve roguelite’ın yeni bir oyun kombinasyonu. Şövalyenizi seçin, prensesi davet edin ve onu prosedürlere göre oluşturulmuş zindanlar ve tuzaklarla dolu kaleye götürün! Uzaktan savaşmak için kullanabileceğiniz keskin ve güçlü bir kılıç veya uzun tüfek alın ve onu ek becerilerle yükseltin! Kendinizi teşvik ve destekle dolu neşeli atmosfere bırakın. Başarılı olmak için mükemmel bir şövalye olmanıza gerek yok! Klasik macera oyunlarından, 3D platform oyunlarından ve Dark Souls serisinden ilham alan oyun göründüğü kadar sıradan değil!

Tower Princess nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tower Princess indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tower Princess’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Tower Princess klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kule prenses ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Tower Princess ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7+ / 8.1 / 10 64 bit
 • İşlemci: Intel i3 işlemci
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: ATI 7770, Nvidia GeForce GTX 660 2 GB
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin