Tower Hunter: Erza’s Trial Indir (v1.1)

Tower Hunter: Erzas Deneme Sürümü Ücretsiz doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş PC oyununu indirin. Tower Hunter: Ore’s Trial, 12 Ekim 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Roguelite’nin özellikleriyle, Tower Hunter: Erza’nın süreci oyuncuları, yukarı doğru rastgele modülleri olan devasa bir kulenin dünyasında savaşıyor. Kulelerde farklı alanlar var ve tamamlanması gereken keşifler ve zorluklar var. Kahramanımız Erza ile bir iblis arasındaki sözleşme nedeniyle, Erza her öldüğünde orijinal başlangıca geri dönecek. Erza, zamanla hedefine giden yolu bulabilen güçlü bir dövüşçü olur. Tower Hunter dünyasında sayısız savaşçı, kulenin çözülmemiş gizemlerine meydan okumak için önünüze çıktı, ancak başarısız oldular. Yaramaz bir tanrı, kulenin efendisidir. Patronlar yenildikten sonra kartlar görünür. İmparatorluk, topladıkları kartların nadirliğine bağlı olarak kuleyi keşfeden savaşçılara farklı lisans seviyeleri veriyor. Bu lisanslar beraberinde statü ve güç getirir. Soylular statü ve şöhret için savaşmak için kuleye gittiler, ancak hiçbiri kahramanımız Erza kadar şanslı değildi. Erza, çocukluğunda, her öldüğünde ona hayatında bir şans daha veren bir iblisle bağlantılıydı. Bu özel yetenek sayesinde Erza, daha önce kimsenin görmediği sınırları keşfedebilir. Bu oyun, Kılıç Bakire Erza’nın İmparatorluğun en genç binbaşı haline nasıl geldiğinin hikayesini anlatan Tower Hunter’ın önsözü. Ne bekleyebilirsiniz? Bizi izlemeye devam edin!

Tower Hunter’ı İndirin ve Yükleyin: Erzas Deneme Sürümü

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Tower Hunter: Erzas Deneme Sürümü indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tower.Hunter.Erzas.Trial.v1.1.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız vardır, Buraya).
 4. Tower Hunter: Erzas Deneme Sürümü klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Tower Hunter: Erzas Deneme Sürümü Ücretsiz İndir

Tower Hunter: Erzas Denemesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 7 64bit Kazan / 8 Kazan / 10 Kazan
 • İşlemci: Intel (R) Core i3 2,7 GHz
 • Hafıza: 4000 MB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5800 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 4000 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: irade

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.