Touhou Chireiden ~ Subterranean Animism. Indir (v1.00a)


Touhou Chireiden ~ Yeraltı Animizmi. Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Touhou Chireiden ~ Yeraltı Animizmi. 16 Ağustos 2008'de yayınlandı

Oyun hakkında

Touhou Chireiden: Subterranean Animizm, Touhou Project kaydırmalı nişancı serisinin on birinci ana oyunudur. Yeraltı Animizm, her biri üç silah türüne sahip iki oynanabilir karaktere sahiptir ve onlara yukarıdan yardım eden bir youkai tasvir eder. Mount of Faith'te olduğu gibi, güç öğelerini toplamak, karakterin etrafına karaktere ve silah türüne bağlı olarak farklı davranan ve bir bomba etkisi için feda edilebilecek dört “Seçenek” uydusu ekler. Ancak, İnanç Dağı'ndan farklı olarak, her bombanın farklı bir davranışı vardır ve bazıları özel oyun efektlerine neden olur.

Touhou Chireiden ~ Yeraltı Animizmi nasıl indirilir ve kurulur.

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir zamanlar Touhou Chireiden ~ Yeraltı Animizmi. İndirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve Touhou Chireiden ~ Yeraltı Animizmine Çıkart'a tıklayın. (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Touhou Chireiden ~ Subterranean Animizm'e çift tıklayın. klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Touhou Chireiden ~ Yeraltı Animizmi. Ücretsiz indirin

Touhou Chireiden ~ Subterranean Animizm'i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Core 2 Duo veya daha hızlı
 • Hafıza: 1024MB RAM
 • Grafik: Gölgelendirici modeli 2.0 ile uyumlu
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 400 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: DirectSound uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin