Tony Hawk’s Pro Skater 3 Indir

Tony Hawks Pro Skater 3 Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Tony Hawks Pro Skater 3 28 Ekim 2001’de yayınlandı

Oyun hakkında

Üçüncü seferin bir cazibe olduğunu söylüyorsunuz, ama ya her şey birinci ve ikinci seferde doğru yapılmışsa? Tony Hawks Pro Skater 3’ün karşılaştığı engel budur, çünkü bu serideki önceki girişler çoğu oyuncu tarafından mükemmel kabul edilir. İnanması zor, Pro Skater 3, sahip olunması gereken başka bir şey yapmak için yeterince yeni özelliğe ve harika kaykay parkına sahip. Bu seferki en büyük değişiklik, önceki oyunda tanıtılan kılavuzla birleştirildiğinde, oyuncuların bazı şaşırtıcı vert ve grind kombinasyonlarını bir araya getirmelerine olanak tanıyan sıfırlamadır. Bir kez daha, oyunda gördüğünüz her ipucu öğütülebilir ve devasa seviyeler, tamamen keşfedilmesi (ve kullanılması) aylar alacak anahtarlar, gizli alanlar ve diğer sırlarla doludur. Ve bir kez daha Tony, çok çeşitli patenciler (Tony Hawk, Bucky Lasek, Rodney Mullen, Chad Muska ve Elissa Steamer dahil) ve şık bir film müziği (başrolde Ramones, Red Hot Chili Peppers ve Motorhead) dahil olmak üzere birçok çeşitlilik sunuyor. , KRS-One ve Redman).

Tony Hawks Pro Skater 3’ü İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Tony Hawks Pro Skater 3 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tony.Hawks.Pro.Skater.3.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
  4. Tony Hawk’ın Pro Skater 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Geniş ekran yaması rahatınız için uygulanmıştır. Oyunun kontrollerini görüntülemek / değiştirmek için ‘THPS3Setup’ı çalıştırabilir ve kullanmak istediğiniz düğmeleri atayabilirsiniz.

Tony Hawks Pro Skater 3 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Tony Hawks Pro Skater 3 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 98 / ME / 2000 / XP
  • İşlemci: Intel Pentium 500 MHz (3B hızlandırmalı)
  • Hafıza: 64 MB RAM
  • Grafik: Nvidia GeForce 256 veya daha iyisi
  • Kamp: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.