Tony Hawk’s Pro Skater 2 Indir

Tony Hawks Pro Skater 2 Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Tony Hawks Pro Skater 2, 19 Eylül 2000’de yayınlandı

Oyun hakkında

Tony Hawks Pro Skater 2, en çok satan ve eleştirmenlerce beğenilen Tony Hawks Pro Skater’ın devamı niteliğindedir. Orijinal başlık basit kontroller, sağlam oyun mekaniği ve harika grafiklerle karakterize edildi. Tasarımcılar zamanlarını yüzlerce yeni numara ekleyerek, temel oynanışı biraz değiştirerek ve hem bir karakter editörü hem de bir 3 boyutlu kaykay parkı editörü yaratarak harcadıkça bu unsurlar kalır. Oyuncular hayallerindeki paten parkını oluşturabilir, bir tema seçebilir ve merdivenleri, rampaları, yarı boruları, havuzları ve rayları bulabilirler. İş bittiğinde parkınızı internete koyabilirsiniz, böylece herkes hayran kalabilir. Daha sonra kendi parkınızda kaymak için kendi karakterinizi yaratabilirsiniz. Kaykaycınızın adını, yaşını, boyunu, kilosunu, stilini, duruşunu, numara setini ve kaykayı kişiselleştirebilirsiniz. Alternatif olarak oyuncular Tony Hawk, Chad Muska, Kareem Campbell, Andrew Reynolds ve Jamie Thomas dahil olmak üzere bir dizi profesyonel patenciden bir karakter seçebilirler. Kaykaycılar zamanla daha fazla beceri kazanacak. Marsilya, Manhattan ve Skate Street Ventura dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz birkaç paten parkı vardır. Temel oyunda, oyuncular para kazanmak ve yeni paten becerileri, hileler veya tahtalar kazanmak için numaralar yaparlar. Diğer bir mod serbest paten. Sekiz kişi tarafından değerlendirilen bir yarışma, HORSE (herhangi bir harfi seçebilirsiniz), Etiket, Trick Attack ve Graffiti’den oluşan birkaç çok oyunculu senaryo da vardır.

Tony Hawks Pro Skater 2’yi İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Tony Hawks Pro Skater 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tony.Hawks.Pro.Skater.2.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
  4. Tony Hawk’s Pro Skater 2 klasörüne çift tıklayın ve th2patcherlauncher.exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Oyunu ‘THawk2.exe’ ile değil ‘th2patcherlauncher.exe’ ile çalıştırın. th2patcherlauncherçözünürlüğünüzü 1080p veya daha yüksek bir değere ayarlayabilirsiniz. Size kolaylık sağlamak için bu sürüm yamalanmış ve değiştirilmiştir. Oyun ayrıca Windows 10’da da çalışıyor!

Tony Hawks Pro Skater 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Tony Hawks Pro Skater 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Win XP 32
  • İşlemci: Intel Pentium 233 MHz (3B hızlandırmalı)
  • Hafıza: 32 MB RAM
  • Grafik: Nvidia GeForce 256 veya daha iyisi
  • Kamp: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.