tomorrow won’t come for those without Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Free Download PC Game olmayanlar için yarın gelmeyecek. yarın olmayanlar için gelmez 23 mayıs 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Fütüristik sonrası din. Şüpheli otel hizmeti. Cennet suçu. Bir şey unuttun. Hello Charlotte’un yaratıcısı Etherane tarafından yazılan gerçeküstü bir bulmaca / görsel roman kısa öyküsü “Yarın ██████’ı olmayanlar için gelmeyecek.” Özellikler:

 • İlerlemek için Pazar Okulu derslerini geçin
 • bilmeceleri çöz
 • İki ucu tamamlayın
 • Gökyüzü haritalarını ve PO-KA’yı toplayın

Nasıl indirilir ve kurulur yarın onsuzlar gelmeyecek

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Yarın indirme işlemi olmayanlar için uygun olmadığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Yarın için çıkarma, olmayanlar için gelmeyecek” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Sabah çift tıklama, klasörü olmayanlar için olmaz ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz indirmeye sahip olmayanlar için yarın gelmiyor

Başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın, yarın ücretsiz doğrudan bağlantı indirmesi olmayanlar için gelmeyecek. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit)
 • İşlemci: Intel Core2 Duo
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9 / OpenGL 4.1 özellikli GPU
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin