TOMOMI Indir


TOMOMI Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. TOMOMI 25 Mart 2022'de çıktı

Oyun hakkında

Kötü örgüt Animalia tarafından yeni bir süper silah geliştirildi. Kiralık kahraman Tomomi'ye girin. Ona destekçisi Riko katılıyor. Görevin… Animalia kompleksine sızmak ve onların şeytani planlarını durdurmak! Tomomi dövüşmekte ustadır ama biraz aptal ve sapıktır. O da bir lezbiyen. Tomomi ve Riko yeni silahı bulup yok edebilecek mi?

TOMOMI nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. TOMOMI indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “TOMOMI'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. TOMOMI klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

TOMOMI Ücretsiz İndir

TOMOMI Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows10
 • İşlemci: 2.5GHz
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: Direct X9.0c uyumlu kart
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 120 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin