Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow Indir

Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow 23 Mart 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Pandora Tomorrow, 2006 ilkbaharında, Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni bağımsızlık kazanan Doğu Timor ülkesinde, ayrılıkçı karşıtı Endonezyalı gerilla milislerine karşı mücadelelerinde bu ülkenin silahlı kuvvetlerini eğitmek için askeri varlık oluşturduğu Endonezya’da gerçekleşir. Bu Endonezyalı milisler arasında en önemlisi Suhadi Sadono liderliğindeki Darah Dan Doa’dır (Kan ve Dua).

Tom Clancys Splinter Cell: Pandora Tomorrow’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Tom Clancys Splinter Cell: Pandora Tomorrow indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tom.Clancys.Splinter.Cell.Pandora.Tomorrow.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (ihtiyacınız olacak 7-zip) alabilirsin Buraya).
 4. Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Tom Clancys Shard Cell: Pandora Tomorrow ücretsiz indirme

Tom Clancys Splinter Cell: Pandora Tomorrow Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Yalnızca Windows 98 / ME / 2000 / XP
 • İşlemci: Pentium 4 veya Athlon XP 1.8 GHz
 • Hafıza: 512 RAM
 • Grafik: 128 MB DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı (NVIDIA GeForce 3+, ATI Radeon 8500+)
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: En boy oranı 16: 9 ve daha geniş

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.