Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent Indir

Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent, 19 Ekim 2006’da yayınlandı

Oyun hakkında

Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent ™, Game of the Year 2005’in merakla beklenen devam filminde ilk kez çift ajan casusu olarak rol aldı. Kime ihanet edeceğiniz ve kimi koruyacağınız konusundaki seçimlerinizle gizli bir ajan ve acımasız bir teröristin ikili rollerini üstlenin ve aslında oyununuzun sonucunu etkileyecek.
İkili bir ajan olarak hayatın acımasız gerilimlerini ve ikilemini yaşayın. Yalan. Öldürmek. Sabotaj. İhanet. Masumları koruyacak herhangi bir şey. Düşmanın güvenini kazanmak için ne kadar ileri gideceksin? Gizli ajan Sam Fisher olarak, kısır bir terörist gruba sızmalı ve onu içeriden yok etmelisiniz. Eylemlerinizin sonuçlarını dikkatlice tartmanız gerekir. Çok fazla teröristi öldürürsen kimliğini patlatırsın. Tereddüt ve milyonlar ölecek. Görevinizi tamamlamak için elinizden geleni yapın ama canlı çıkın.

 • Çift ajanlı oynanış ve dallanma hikayesi – Her iki tarafı da oynayın ve NSA ile terörist hedefler arasında seçim yapın. Hangi önceliklerin desteklenip hangilerinin baltalanacağına siz karar verirsiniz. Eylemleriniz hikayeyi ve oynanışı etkiler ve şaşırtıcı derecede farklı sonlara yol açar.
 • Yükseltilebilir Silahlar ve Cihazlar – İlerledikçe, güncellenmiş prototip cihazlara ve silahlara erişim elde edeceksiniz, örneğin: B. Seçimlerinize ve gizli becerilerinize göre geliştirilmiş gece görüşü.
 • Otantik Çift Ajan Taktikleri – Düşmanların planlarını sabote etmek için gerçek gizli ajanların ifadelerine dayanan gerçekçi taktikler kullanın.
 • Siperinizi sarsmayın – yetkilileri çalın, yok edin, öldürün ve kaçının. Öne çıkmak ve teröristlerin güvenini kazanmak için elinizden geleni yapın.
 • Uluslararası Casusluk Dünyası – Şangay ve Cozumel’den New York ve Los Angeles’ın teröristlerin yıkım gündemiyle tehdit edildiği Amerika’ya yürüyün.
 • Tüm yeni ekstrem oyun durumları – Görevlerinizi çalkalanmış buz kütlelerinin ortasında, kör edici bir kum fırtınasında veya hatta toz ve dumanla örtülmüş halde su altında gerçekleştirin.

Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent indirmeyi bitirdiğinde, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Splinter.Cell.Double.Agent.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip, alabileceğin Buraya).
 4. Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Tom Clancys Splinter Cell Double Agent ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Tom Clancy’nin ücretsiz Splinter Cell Double Agent’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemleri: Microsoft Windows® XP
 • İşlemci: 3 GHz Pentium 4 veya AMD Athlon 3000 (3.5 GHz Pentium 4 veya Athlon 3500 önerilir) – iki işlemcili bilgisayarlar için optimize edilmiş oyun.
 • Sistem belleği: 1 GB veya daha fazla (1,5 GB önerilir)
 • Grafik kartı: DirectX 9.0c uyumlu, Shader 3.0 uyumlu 128 MB grafik kartı (256 MB önerilir) (desteklenen listeye bakın *)
 • Ses kartı: DirectX 9.0c Uyumlu (EAX Önerilir) – Dolby Digital ses için gerekli olan Dolby Digital Live ile PC ses çözümü.
 • DirectX sürümü: DirectX® sürüm 9.0c veya üzeri
 • Hard disk: 8 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • * Perakende satış zamanında desteklenen grafik kartları: Tek oyuncu: ATI X1300 / X1600 / X1800 / X1900, NVIDIA 6200/6600/6800/7300/7600/7800/7900 | Çok oyunculu: ATI X1600 / X1800 / X1900, NVIDIA 6600/6800/7300/7600/7800/7900
 • Not:Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak DESTEKLENMEZ. Bu yonga setleri, bu oyunu çalıştıran tek yonga setleri. En güncel minimum gereksinimler için ubi.com adresindeki destek web sitemizde bu oyunla ilgili SSS bölümüne bakın.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.