Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas Indir


Tom Clancys Rainbow Six Vegas PC oyunu, doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirilmek üzere önceden yüklenmiş. Tom Clancy's Rainbow Six Vegas, 12 Aralık 2006'da yayınlandı

Oyun hakkında

Tom Clancy's Rainbow Six, şimdiye kadarki prestijli birinci şahıs nişancı serisinin en dramatik bölümünde yeni nesil donanımının ilk çıkışını yapıyor. “Günah Şehri” ndeki artan terörist kuşatması, dünya terörizmini yeni ve kontrol edilemeyen boyutlara taşımakla tehdit ederken, gökkuşağı aktivistleri Las Vegas'ın kaotik sokaklarına çıkıyor. Fremont Street, Strip ve kumarhaneler gibi klasik Vegas konumlarını ve ortamlarını savunmak için savaşırken küresel güvenliğin geleceği dengeye bağlıdır. Dünyanın en ikonik şehirlerinden birini mutlak yıkımdan kurtarmak için zamana karşı çalışırken, devrim niteliğindeki yeni nesil teknolojiyle Las Vegas'ı daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin.

 • Yeni lider, yeni ekip – Team Rainbow, yeni nesil kahramanları müjdeliyor. Yeni bir ekiple birlikte ek sorumluluk gelir. Her üyenin kendi becerileri olduğu için taktikler ekibinizin başarısında önemli bir rol oynar: Takım lideri ve keşif uzmanı Logan Keller; Michael Walter, ağır silahlar ve yıkım uzmanı; ve uzun mesafe ve elektronikte uzman olan Jung Park.
 • Özel Sipariş Konumu – Takım arkadaşlarınız Michael ve Jung, terörist hücrenin kalbini öldürmek için zamana karşı bir yarışta duvarları kırmak veya bilgisayarları hacklemek gibi gerçek zamanlı taktik önerilerle gelirken, yeni bir kadro tabanlı gerçekçilik düzeyini deneyimleyin. bulun.
 • Gözlemleyin – Planlayın – Saldırı – Çok yollu Vegas ortamlarında manevra yapmak için taktiksel planlamayı kullanın ve bir odaya girmeden önce takım arkadaşlarınızı terörist hedeflerle stratejik olarak hedeflemek için yılan kameraları gibi yüksek teknolojili ekipmanları kullanın.
 • Gerçek Zamanlı Daldırma – Gerçek zamanlı görev brifingleri ile yeni bir oyun içi daldırma düzeyine hazırlanın – tümü şimdiye kadar oynanan en yoğun savaşın ortasında.
 • Gelişmiş Oynanış Animasyonları – Hızlı iple inme, aşağı inme, pencereden giriş, kör kapak ateşi ve daha fazlası gibi hareketle yakalanan saldırı ve keşif teknikleri. Hepsi deneyimli bir Hollywood animasyon uzmanı tarafından kaydedildi.

Tom Clancys Rainbow Six Vegas'ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Tom Clancys Rainbow Six Vegas indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tom.Clancys.Rainbow.Six.Vegas.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, Yapabilmek Buraya).
 4. Tom Clancy's Rainbow Six Vegas klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Tom Clancys Rainbow Six Vegas ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Tom Clancy'nin ücretsiz Rainbow Six Vegas indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows® XP (yalnızca)
  • İşlemci: 3 GHz Pentium 4 veya AMD Athlon 3000 (3,5 GHz Pentium 4 veya Athlon 3500 önerilir)
  • Hafıza: 1 GB (2 GB önerilir)
  • Grafik: 128 MB DirectX 9.0c uyumlu Shader 3.0 özellikli grafik kartı (256 MB önerilir) (desteklenen listeye bakın *)
  • Ses: DirectX 9 uyumlu ses kartı (Dolby Digital ses için Dolby Digital Live ile PC ses çözümü gerekir)
  • DirectX: DirectX 9 veya üstü
  • Hard disk: 7 GB boş alan
  • Desteklenen çevre birimleri: Windows uyumlu fare ve klavye, Xbox 360 kumandası (ek yazılım yüklemesiyle)
  • * Desteklenen grafik kartları NVIDIA GeForce 6600GT / 6800/7300/7600/7800/7900, ATI Radeon X1600 / X1800 / X1900 aileleri; Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri tam olarak desteklenmemektedir. Desteklenen yonga setlerinin, grafik kartlarının ve işletim sistemlerinin güncel listesi için ubi.com adresinde bu oyunla ilgili SSS bölümüne bakın.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin