Titanic: Fall Of A Legend Indir (v1.0)


Titanic: Fall Of A Legend Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te önceden yüklenmiştir. Titanik: Bir Efsanenin Düşüşü 11 Şubat 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Şimdiye kadar yelken açan en ünlü okyanus gemisine tırmanın ve RMS Titanic'i tüm güzelliğiyle deneyimleyin. Titanik'te birinci sınıf bir yolcu rolünü üstleniyorsunuz ve şimdiye kadar yapılmış en büyük ve en lüks okyanus gemisinin trajik buzdağı çarpışmasına ve batışına tanık oluyorsunuz. İster diğer oyuncularla ister tek başınıza bu simülasyona kendinizi kaptırın. Titanik batmaz gemi olarak adlandırıldı, ancak New York'a ilk yolculuğunda bir buzdağıyla çarpıştı ve sadece 2 saat 40 dakika içinde battı. Bu simülasyon, Titanik'in buzdağının çarpışmasından geminin ikiye bölünmesine kadar geçen son anlarını doğru bir şekilde tasvir ediyor. Deneyim, sürükleyici bir ortam sağlayan çarpıcı görsel ve ses efektleri içerir. Bu benzersiz deneyim, RMS Titanic'in dışını çok ayrıntılı bir şekilde keşfetmenize olanak tanır. Son derece ayrıntılı güvertelerden gemi gövdesindeki perçinlerin tasvirine kadar. Simülasyon yaklaşık 30 dakika sürer.

Titanic: Fall Of A Legend nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Titanic: Fall Of A Legend indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Titanic'e Çıkart: Bir Efsanenin Düşüşü” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Titanic: Fall Of A Legend klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Titanik: Bir Efsanenin Düşüşü ücretsiz indir

Titanic'i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Fall Of A Legend ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: i5 3.0GHz
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: En az 2 GB ayrılmış grafik kartı belleği
 • Kamp: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Daha düşük özellikli sistemlerde çalışabilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin