Tinytopia Indir

Tinytopia Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Tinytopia 30 Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Tinytopia’nın minik vatandaşları, yeni seçilen belediye başkanlarından, yaşayabilecekleri barışçıl, canlı ve gelişen oyuncak kasabalar ve şehirler inşa etmenizi ve geliştirmenizi bekliyor. Ve elbette, onları her türlü tatlı felaketten korumak için. Tinytopia’nın kalbinde fizik tabanlı bir yapı teknisyeni ile oyuncak yapı taşlarını bir dizi küçük arazide istifleyin ve birbirine bağlayın, herkesi büyüleyici kasabalara ve hareketli metropol alanlara dönüştürün. Tek sınır hayal gücünüz! Tinytopia, şehir kurma, fizik temelli mücadeleler ve çok tatmin edici yıkımın eğlenceli bir karışımıdır. 23 gerçek ve yaratıcı konumun bir karışımı olan kendi dijital masaüstü hedefinizi oluşturmak için bir dizi oyuncak yapı, araç ve hizmet kullanın. Yenilikçi, fizik tabanlı bir mekanikle, minyatür yapı taşları birleştirilebilir ve fantastik mega yapılar oluşturmak için üst üste istiflenebilir! Keşfedilecek 80’den fazla plan var! Sizin gibi bir belediye başkanına yakışır bir meydan okuma mı arıyorsunuz? Tinytopia’nın meydan okuma seviyeleri, planlama, denge, zamanlama ve yaratıcılığınızın sınırlarını test edecek fizik tabanlı eğlencelerle doludur. Küçük vatandaşlarınızı kasırga, yangın, canavar saldırıları, UFO’lar ve daha fazlası gibi afetlerden koruyun. Veya bir düğmeyi çevirin ve her şeyin çöküşünü izleyin! Ve size iletebileceğimiz en önemli mesaj, Tinytopia’nın yeni Belediye Başkanı… EĞLENCELER!

Tinytopia’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tinytopia indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tinytopia’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Tinytopia klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Tinytopia Ücretsiz indir

Tinytopia Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows7 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3 2100 (3,10 GHz) / AMD FX 6300 (3,5 GHz)
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 4000 (1 GB) veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin