Tick Tock: A Tale For Two Indir (v20200703)


Tik Tak: Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş İki Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu İçin Bir Masal. Tik Tak: İki Kişilik Bir Masal 7 Mart 2019'da yayınlandı.

Oyun hakkında

Yalnız gitmek bir seçenek değil! İşbirliği becerilerinizin sınırlarını zorlayacak bulmacalarla dolu, giderek daha zorlu ve tuhaf bir dünyayla yüzleşin. Sadece herkes kadar güçlü olduğunuzu ve iletişim becerilerinizin kaçmanıza yardımcı olacağını unutmayın. Kendinizi elle çizilmiş bir dünyaya kaptırırken İskandinav masallarından ilham alan derin bir hikayeyi ve atmosferi keşfedin. Ürkütücü bir köyde farklı yerleri keşfedin: eski bir saat dükkanını ziyaret edin, gıcırdayan döşeme tahtaları olan odaları araştırın ve bulmacayı çözmek için ihtiyacınız olan cevapları bulmak için karanlık bir bodrum katına çıkın. Tik Tak öğrenmesi o kadar kolay ki herkes maceraya katılabilir! İhtiyacınız olan tek şey, her bulmacayı çözmek için gördüklerini paylaşabilecek bir ortak ve bir çizik olmadan kaçabileceksiniz. Bu oyun çapraz platformdur, Nintendo Switch, PC, iOS, Android veya Mac'te oynayın! Nasıl oynayacağınız size kalmış: İki bilgisayarda oynayın veya Switch ve iPad ile kanepede kıvrılın! Tick ​​Tock: A Tale for Two'da siz ve arkadaşınız kendinizi yetenekli saatçi Amalie Ravn tarafından yaratılmış ürkütücü bir dünyada buluyorsunuz. Senin görevin kaçmak! Ancak bunu yapmak için, gizemler ve şifreli bulmacalarla dolu gizemli, uğursuz bir saat dünyasında gezinmeniz gerekir. Gerçeği bulmak ve nihayetinde bu yerden kaçmak için, her iki oyuncunun ekranındaki bilgileri birleştirmelisiniz. İletişim becerilerinizi test edecek bir anlatı macerasına hazırlanın. Talimatları bağırın, gördüklerinizi tartışın ve dinleyin. Ama unutmayın: zaman çok önemlidir.

Tick ​​Tock: A Tale For Two nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tick ​​Tock: A Tale For Two indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tick Tock için Çıkart: İki Kişilik Bir Masal” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Tick ​​Tock: A Tale For Two klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Tik Tak: İki Kişilik Bir Masal ücretsiz indir

Tick ​​Tock: A Tale For Two'yu başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirin. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel i5 dört çekirdekli
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD4000
 • Depo: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin