Thunder Rally Indir (v0.6.9)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Thunder Rally Free Download PC oyunu. Thunder Rally 7 Nisan 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Thunder Rally, arabanız olmadan bile kazanabileceğiniz saçma bir yerel çok oyunculu yıkım derbisidir. Rakiplerinizin arabalarını saha dışında parçalayın. Sürücüler hayatta kalırsa, arabanızı çalmadan önce onları indirin! Zafere ulaşmak için rakiplerinizi sahanın dışına çıkarın. Düşmanlarınıza doğru sürüklenmek, itişlerinize ekstra yumruk katacaktır. Öyleyse biraz yetenekle gidin! Arabanız çevrilirse veya sahadan fırlatılırsa AYAKTA MÜCADELE. Arabaları çelik yumruklarınızla çevirebilirsiniz ama ezilmeyin. Mitinge ışınlanmış ÇILGIN GÜÇLENDİRİCİLERİ KULLANIN. Yapışkan bombalar arabaları haritadan fırlatır, ısı arayan füzeler Wiley sürücülerini buharlaştırır ve Kara Delik fırlatıcı, ciddi temizlik personeline ihtiyacınız olduğunda harikadır. Kaçınılmaz ölümünüzden sonra patlayıcı varillerle dolu bir mancınık olarak YAĞMURLAR VE SANDALYELER. Öldürülen her sürücü, oyunda başka bir mancınık anlamına gelir. Etrafta yeterince arkadaşınız yoksa veya sadece biraz daha kargaşaya ihtiyacınız olduğunda CPU’YA KARŞI OYNAYIN!

Thunder Rally’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Thunder Rally indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Thunder Rally’ye Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Thunder Rally klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Thunder Rally ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Thunder Rally Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2.3 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 650 / Radeon HD 5770
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin