Through The Darkest Of Times Indir (v1.04.03.1)

Doğrudan bağlantıda The Darkest Of Times Free Download PC Game tarafından önceden yüklenmiştir. Through The Darkest Of Times 30 Ocak 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Karanlık zamanlar korku ve risk demektir. Kendi görüşlerine alenen karşı çıkan insanları arayan devriye gezen Nasyonal Sosyalistler tarafından yakalanma tehlikesi. Rejime karşı olduğumuz için Alman ordusu tarafından dövülme, hatta öldürülme tehlikesi. Sevdiklerimiz dahil her şeyi kaybetme riski. Biz böyle yaşıyoruz. Bu şekilde hayatta kalmaya çalışıyoruz. En karanlık zamanlar boyunca. 1933’ten beri Berlin’de sıradan insanlardan, Yahudilerden Katoliklere ve komünistlere, kenara çekilemeyen vatanseverlere kadar küçük bir direniş grubunun liderisiniz. Amaçları rejime küçük darbeler indirmek – Nazilerin gerçekte ne yaptığına dair farkındalığı artırmak için broşürler bırakmak, duvarlara mesajlar boyamak, sabote etmek, bilgi toplamak ve daha fazla takipçi toplamak. Ve siz gizli görevdeyken, rejimin silahlı kuvvetleri grubunuz hakkında bir şeyler öğrenirse, her üyenin hayatı büyük tehlikede olacak.

En karanlık zamanlarda indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Through The Darkest Of Times indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “En Darkest Of Times’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Through The Darkest Of Times klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

En Karanlık Zamanlarda Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Through The Darkest Of Times’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: 2.4 GHz
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin