The World is Your Weapon Indir (v3.0)

The World is Your Weapon Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Dünya Senin Silahın 06/27/2019 tarihinde yayınlandı

Oyun hakkında

Kuyular, tuzaklar, evler, köylüler, canavarlar (!?), Etrafınızdaki her şey bir silah olabilir! Dünya senin silahın “ぶ き あ つ め” daha önce hiç görmediğiniz bir aksiyon RPG’sidir. Oyunda gördüğünüz herhangi bir nesne ile savaşabilirsiniz. Karakterinizin seviyesini yükseltmek için para ve EXP alın, en güçlü silahı bulmak için dünyayı keşfedin. Silaha dönüştürülebilecek 300’den fazla eşya türü var. Silah galerisini tamamlayın! İyi maceralar!

The World is Your Weapon nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The World is Your Weapon indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The World is Your Weapon” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. The World is Your Weapon klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Dünya senin silahın ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile The World is Your Weapon’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya üstü
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: GL uyumlu grafik kartını açın
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: RPG MAKER MV’de geliştirildi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin