The Witcher 3: Wild Hunt Indir (v1.31 GOTY Edition)

The Witcher 3: Wild Hunt Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. The Witcher 3: Wild Hunt, 18 Mayıs 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

The Witcher: Wild Hunt, anlamlı kararlar ve etkili sonuçlarla dolu, görsel olarak büyüleyici bir fantezi evreninde geçen tarihi, yeni nesil, açık dünya rol yapma oyunudur. The Witcher’da, misyonu ticaret şehirleri, Viking korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilecek unutulmuş mağaralar açısından zengin geniş bir açık dünyada kehanet çocuğunu bulmak olan profesyonel bir canavar avcısı Rivia’dan Geralt olarak oynuyorsunuz.

KİRALIK YÜKSEK EĞİTİMLİ BİR CANAVAR SLAYER OLARAK OYNA

Erken çocukluktan itibaren insanüstü beceriler, güç ve refleksler kazanmak için eğitilmiş ve mutasyona uğramış büyücüler, içinde yaşadıkları canavar istilasına uğramış dünyaya şüpheli bir karşı dengedir.

 • Bir dizi yükseltilebilir silah, mutasyon iksirleri ve savaş büyüsüyle donanmış profesyonel bir canavar avcısı olarak düşmanları acımasızca yok edin.
 • Dağ geçitlerinde dolaşan vahşi hayvanlardan yoğun nüfuslu şehirlerin gölgelerinde gizlenen kurnaz doğaüstü yırtıcılara kadar çok çeşitli egzotik canavarları avlayın.
 • Silahlarınızı yükseltmek ve özel zırh satın almak için ödüllerinize yatırım yapın veya bunları at yarışlarında, kart oyunlarında, yumruk dövüşlerinde ve gecenin getirdiği diğer eğlencelerde harcayın.

AÇIK DÜNYANIN AHLAKLA FARKLI BİR FANTEZİSİNİ KEŞFEDİN

Witcher’ın engin açık dünyası, boyut, derinlik ve karmaşıklık için yeni standartlar belirleyen sonsuz macera için inşa edildi.

 • Fantastik bir açık dünyayı keşfedin: Unutulmuş kalıntıları, mağaraları ve gemi enkazlarını keşfedin, şehirlerde tüccarlar ve cüce demircilerle ticaret yapın ve açık ovalar, dağlar ve denizlerde avlayın.
 • Karanlık ve tehlikeli hizmetler için hain generaller, sinsi cadılar ve yozlaşmış krallarla iletişime geçin.
 • İyi ve kötünün ötesine geçen ve geniş kapsamlı sonuçlarıyla yüzleşen kararlar alın.

The Witcher 3: Wild Hunt’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Witcher 3: Wild Hunt’ın indirilmesi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Witcher 3 – Wild Hunt v1.31 GOTY Edition.zip” seçeneğine tıklayın (7 -Alabilirsiniz zip Buraya).
 4. The Witcher 3: Wild Hunt klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

The Witcher 3: Wild Hunt ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile The Witcher 3: Wild Hunt Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, 64 bit Windows 8 (8.1) veya 64 bit Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3,3 GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
 • Depo: 35 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.